FORGOT YOUR DETAILS?

Şişme Dome Çadırları

Şişme Dome Çadırları pratik ve ergonomik yapılarıyla  tercih edilen ürünlerdir..

  • ŞİŞME DOME ÇADIRLARI

    Yapısı itibari ile kubbe tip çadır sistemleri isteğe bağlı baskılı yada düz renk seçenekleri ile istenilen ölçü ve özelliklerde üretilir. 3d tasarım ve projelendirmeler ile hazırladığımız tüm şişme çadır modellerimizi uzun yıllar kullanım güvencesi sağlıyoruz. Farklı alanlarda kullanım gösterebileceğiniz Dome Çadırları pratik ve kolay kurulum imkanları ile kullanıma hazır hale getiriyoruz. Sisme cadir sisme cadır modelleri sisme dome cadir Montajı ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen şişme çadırlar, zor arazi şartlarında yüksek konforlu alanlar sunabilmektedir. ŞİŞME DOME ÇADIRI ÇEŞİTLERİ VE EBATLARI BAKIMINDAN FİYATLARI FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.DETAYLI ÜRÜN ÇEŞİDİ VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ..
  • Memnuniyet
  • Uygun Fiyat
  • Pratik & Çözümsellik

İPLİK

1-yüksek mukavemetli sonsuz elyaf polyester filamentlerin üzeri suda şişebilen bir kaplama ile kaplanarak üretilir.
2-yapısıyla yüksek su emiciliğinin gerekli olduğu ürünlerde kullanılır
3-Soyulma / tozuma değerleri düşüktür
4-Hem tek uçlu hem de iki uçlu ambalajlarda mevcuttur

PVC BRANDA

Kullanılan PVC Mebran ürünleri, ihtiyacına göre alev yürümez özellikli ürünlerdir. Yüksek Mukavemetli yırtılma yapmaz özellikli olması ürünlerimize uzun yıllar kulanım garantisi sağlamaktadır. Çeşitli renk seçenekleri ve farklı mukavemette aynı zamanda baskıya uygun branda seçenekleride üretimimizde standart olarak yer almaktadır.

HAVA MOTORU

Hücreli fanlarımız 1000-90000 m³/h aralığında TSE 60335-1 ve TSE 60335-2-80 standartları doğrultusunda üretilmektedir. 1000m³/h – 90.000m³/h aralığında hava debisi sağlayan fanlarımız için yüksek verim ve düşük ses seviyesine sahip NICOTRA veya S&P marka fanlar kullanılmaktadır.Debi, basınç, desibel ve ısınma testlerinin yapılarak müşterilerimizin hizmetine sunulan fanlarımız, mükemmel çözümler sunar.

YUKARI