FORGOT YOUR DETAILS?

Şişme Taziye Çadırları

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm imkanları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her alanda kullanımlara uygun ürünler hazırlıyoruz. İstenilen ölçü ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , kurum logo ve görsellerini UV baskı uygulama ile renklendiriyoruz.

3-5 dakikada kurulum imkanları sunan ürünler ile tüm alanlarda rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç alan havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı olarak birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile kişi sayısı ve alan büyüklüğüne bağlı olarak kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.

Taziye Çadırları

3d tasarım ve projelendirmeler ile hazırladığımız tüm şişme çadır modellerimizi uzun yıllar kullanım güvencesi sağlıyoruz.Kolay kurulum Şişme Taziye Çadır modellerine 24 ay Marka Balon garantisi veriyoruz.

Şişme Taziye Çadırı

  • ŞİŞME TAZİYE ÇADIRI ÇEŞİTLERİ VE EBATLARI BAKIMINDAN FİYATLARI FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.DETAYLI ÜRÜN ÇEŞİDİ VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ..
  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ;

    Ölçü : 10.00m x 6.00m üzeri ölçüler Baskı : 1440 dpi baskı Dikiş : Coats Dabond Marka İplik Kumaş : 680 gr DTEX 1100 PVC Membran Blower : 220v. 0.55kw Garanti : 24 Ay Marka Balon Garantisi.

YUKARI